Jadrová, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
202 500 €
3 843,23 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
53 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/7 + výťah
Rok výstavby:
1965
Plocha lodžie :
6 m²
Plocha pivnice:
2 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Západná 2
Západná, 821 02, Bratislava
81 m
Akadémia írskeho tanca Avalon
Exnárova, 821 03, Bratislava
215 m
Spojená škola Ostredková 10
Ostredková, 821 02, Bratislava
274 m
Základná škola Ostredková 14
Ostredková, 821 02, Bratislava
360 m
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie
Drieňová, 821 02, Bratislava
434 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09036 ...
Zobraziť číslo
FINREALITY.SK, s.r.o.
Štúrova 21/1411
Nitra
Profil realitnej kancelárie
09036 ...
Ing. Silvia Tkáčová, PhD.
FINREALITY.SK, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností