Józsefa Nagy Rátza, Veľký Meder, okres Dunajská Streda
157 000 €
2 208,16 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
71 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
Terás:
1
Zastavaná plocha:
195,5 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola Jozefa Janigu
Železničná, 932 01, Veľký Meder
702 m
Špeciálna základná škola Veľký Meder
Dunajská, 932 01, Veľký Meder
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-3
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09483 ...
Zobraziť číslo
DREAM HOME REALITY s. r. o.
Zlatná na ostrove 311
Zlatná na Ostrove
Profil realitnej kancelárie
09483 ...
DREAM HOME REALITY s. r. o.
DREAM HOME REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností