., Nové Zámky, okres Nové Zámky
129 500 €
1 968,09 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
66 m²
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
F. Rákócziho
F. Rákócziho, 940 02, Nové Zámky
668 m
Bývalá Materská škola Tyršová
940 02
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+81
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09057 ...
Zobraziť číslo
A-Z Reality, s.r.o.
Tajovského 22
Nové Zámky
Profil realitnej kancelárie
09057 ...
Ing.Ladislav Gulyás, RSc RSc
A-Z Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností