Korňa, okres Čadca
375 000 €
2 819,55 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
133 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2025
Drevená
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
500 m²
Výhľad:
Hory
Vybavenie:
Krb
Plocha terasy:
19 m², 19 m²
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
73 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Korňa,Jendrisek
2020, 023 22, Turzovka
416 m
Korňa,Jendrisek
2020, 023 22, Turzovka
425 m
Turzovka,Predmier,rázc
Predmierska cesta, 023 22, Turzovka
1.1 km
Turzovka,Predmier,rázc
2020, Turzovka
1.1 km
Turzovka,Predmier,rázc
Predmierska cesta, 023 54, Turzovka
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
KUBALA REALITY, s.r.o.
Palárikova 2845/26A
Čadca
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Róbert Kubala RSc.
KUBALA REALITY, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností