Hradská, Bratislava-Vrakuňa, okres Bratislava II
1 900 €/mes.
11,52 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
165 m²
Plocha pozemku:
150 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fantastické detské centrum
Priehradná, 825 63, Bratislava
605 m
Cing
Prúdová, 821 03, Bratislava
1.3 km
Detské centrum Vrakuňáčik
Kríková, 821 07, Bratislava
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+88
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0917 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0917 ...
Bc. Petra Hayek
Expis real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností