Jurkovičova, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
690 €/mes.
11,13 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola
Na pántoch, 835 17, Bratislava
1.3 km
Akadémia Policajného zboru v Bratislave
Sklabinská, 835 17, Bratislava
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+194
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09119 ...
Zobraziť číslo
SPIRIT REALITY
Šustekova 5
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
09119 ...
Mgr. Ivana Rišňovská, RSc.
Spirit reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností