Burgenlandstraße 70/2, 2410, Hainburg an der Donau, Rakúsko
25 000 €
328,95 €/m²
25,000 vklad do družstva + odstupné dohodou
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
76 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Timotej Jančár
Telefónne číslo:
+4366 ...
Zobraziť číslo
+4366 ...
Timotej Jančár
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností