Bajzova, Košice-Staré Mesto, okres Košice I
1 800 €/mes.
10,34 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
174 m²
Podlažie:
5
Vybavenie:
Špajza
Umiestnenie:
Nadstavba
Zastavaná plocha:
180 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jazyková škola Empire
Univerzitná, 040 01, Košice
117 m
Premonštrátske gymnázium
Kováčska, 040 01, Košice
131 m
Stredná zdravotnícka škola sv. Alžbety
Mäsiarska, 040 01, Košice
132 m
Právnická fakulta UPJŠ
Univerzitná, 040 01, Košice
143 m
Teologická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku
Františkánska, 040 01, Košice
222 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+83
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
FÉNIX HYPOREAL s.r.o.
Ladožská 1437/2
Košice-Nad jazerom
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Andrea Záňová
FÉNIX HYPOREAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností