Hany Ponickej, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
330 000 €
4 706,22 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Novostavba
Podlažie:
3/5 + výťah
Rok výstavby:
2024
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vladimíra Jukla
Vladimíra Jukla, 840 08, Bratislava
139 m
Vladimíra Jukla
Vladimíra Jukla, 840 08, Bratislava
235 m
Nemocnica Bory
Ivana Kadlečíka, 840 08, Bratislava
357 m
Nemocnica Bory
Ivana Kadlečíka, 840 08, Bratislava
397 m
Hrubé lúky
Antona Moyša, 841 07, Bratislava
503 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0902 ...
Zobraziť číslo
REB - REAL PARTNERS, s. r. o.
Červeňova 28
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0902 ...
Bc Beata Hečkova
REB - REAL PARTNERS, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností