Zadunajská cesta, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
319 000 €
4 684,29 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
68 m²
Počet balkónov:
2
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
68,1 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Nobelovo námestie 6
Nobelovo námestie, 851 01, Bratislava
179 m
City Baby Care
Einsteinova, 851 01, Bratislava
546 m
Súkromná materská škola Pramienok
Záporožská, 851 01, Bratislava
559 m
Súkromná materská škola Christa Boteva
Záporožská, 851 01, Bratislava
611 m
Súkromná hotelová akadémia
Kremnická, 851 01, Bratislava
813 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Resido Concept
Twin City A, Karadžičova 2
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Lea Mináriková, MBA
Resido Concept, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností