-, Vrbová nad Váhom, okres Komárno
33 000 €
330 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
100 m²
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
954 m²
Zastavaná plocha:
100 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vrbová nad Váhom, RD
1474, 946 65, Vrbová nad Váhom
49 m
Vrbová nad Váhom, Hrádza
1474, 946 65, Vrbová nad Váhom
726 m
Vrobavá nad Váhom, Tátoš
1474, 946 65, Vrbová nad Váhom
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-5
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie Slovenska
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Diana Telekes
Realitní makléri Slovenska
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností