Kyjevská, Rožňava, okres Rožňava
120 000 €
1 621,62 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
74 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7/8
Rok výstavby:
1990 - 2009
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Evanjelická cirkevná materská škola
Zeleného stromu, 048 01, Rožňava
1 km
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého
Kósu-Schoppera, 048 01, Rožňava
1.2 km
Katolícka ZŠ sv. Jána Nepomuckého
Kósu-Schoppera, 048 01, Rožňava
1.2 km
Materská škola s VJM
J. A. Komenského, 048 01, Rožňava
1.3 km
Gymnázium P. J. Šafárika
Akademika Hronca, 048 01, Rožňava
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
66%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+150
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Mgr. Tatiana Gašparová - RealiTana
Cesta na Klanec 18
Bratislava-Lamač
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Tatiana Gašparová
Mgr. Tatiana Gašparová - RealiTana
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností