Mraziarenská, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
110 €/mes. s energiami
8,46 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
13 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2010 - 2019
Železobetónová
Energetický certifikát:
V príprave
K dispozícii od:
01.06.2026
Zastavaná plocha:
13 m²
Voda:
Nedostupné
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Rozvodňa
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním
Bajkalská, 821 08, Bratislava
219 m
1. súkromné gymnázium
Bajkalská, 821 08, Bratislava
283 m
Základná škola Ružová dolina 29
Sklenárova, 821 09, Bratislava
506 m
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
599 m
Paneurópska súkromná základná škola
Sklenárova, 821 09, Bratislava
599 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09039 ...
Zobraziť číslo
NEW HOME
Jarabinková 8
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09039 ...
Mgr. Jana Antalová, RSc.
NEW HOME
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností