Košická, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
1 000 €/mes.
+ 200 €/mes. energie
18,18 €/m²/mes.
100 eur parkovanie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Novostavba
Podlažie:
2/5 + výťah
Rok výstavby:
2025
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
432 m
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
447 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
633 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
728 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
741 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09443 ...
Zobraziť číslo
NEW HOME
Jarabinková 8
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09443 ...
NEW HOME
NEW HOME
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností