Medená, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
1 090 000 €
3 215,34 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
339 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
5/5
Rok výstavby:
2004
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná škôlka ROZPRÁVKOVO
Medená, 811 02, Bratislava
271 m
British Council
Panská, 811 01, Bratislava
276 m
Katedry kulturológie, marketingovej komunikácie, porovnávacej religionistiky, žurnalistiky
Štúrova, 811 02, Bratislava
351 m
Gymnázium sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
431 m
Základná škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
439 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Occam New Home
Einsteinova 21
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Matej Poláček RSc.
Occam New Home, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností