Ľudovíta Okánika, Nitra, okres Nitra
800 €/mes.
9,2 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
87 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
6/13 + výťah
Rok výstavby:
1969
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ Mostná
Za Ferenitkou, 949 01, Nitra
491 m
Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU
Akademická, 949 01, Nitra
522 m
Medija detské jasle a materské centrum
Wilsonovo nábrežie, 949 01, Nitra
532 m
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Trieda Andreja Hlinku, 949 01, Nitra
626 m
Súkromná škola umeleckého priemyslu
Samova, 949 01, Nitra
684 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Ing. Janka Vravková
HOMIES s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností