Akademická, Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica
184 000 €
3 755,1 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
49 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola
Dolná ružová, 969 01, Banská Štiavnica
242 m
Stredná odborná škola sv. Františka Asiského
Alžbety Gwerkovej Göllnerovej, 969 01, Banská Štiavnica
407 m
Spojená katolícka škola
Alžbety Gwerkovej Göllnerovej, 969 01, Banská Štiavnica
453 m
Cirkevná základná škola sv. Františka Assiského
Radničné námestie, 969 01, Banská Štiavnica
454 m
Materská Škola
Mierová, 969 01, Banská Štiavnica
610 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Pavlik & Partners
Svätoplukovo námestie 1/B 0
Nitra
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Katarína Pavliková, RSc.
Pavlik & Partners s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností