Humenné, okres Humenné
108 700 €
1 552,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/3
Počet izieb / miestností:
3
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09086 ...
Zobraziť číslo
Finanzpartner reality
Hodálova 3
Nitra
Profil realitnej kancelárie
09086 ...
Tatiana Kosťun Skarupová
Humenné
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností