Duchnovičova, Humenné, okres Humenné
370 €/mes. s energiami
16,82 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
22 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/4
Rok výstavby:
1970
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Domáce zvieratá:
Nie
K dispozícii od:
12.05.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Platba pri podpise zmluvy:
370€
Depozit / Peňažná zábezpeka:
370€
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Humenné, Plzeňská reštaurácia
Osloboditeľov, 066 01, Humenné
127 m
Humenné, Sokolovská ul.
Sokolovská, 066 01, Humenné
243 m
Humenné, rešt. Verchovina
Ševčenkova, 066 01, Humenné
377 m
Humenné, rešt. Verchovina
Ševčenkova, 066 01, Humenné
397 m
Humenné, sídl. III. Centrum
Námestie slobody, 066 01, Humenné
561 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09059 ...
Zobraziť číslo
Reality Smolko, s.r.o.
Okružná 24/3057
Prešov
Profil realitnej kancelárie
09059 ...
Ing. Anna Chalčaková
Humenné
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností