Lesná, Bojnice, okres Prievidza
440 000 €
3 666,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Plocha pozemku:
200 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bojnice, Dubnica, slobodáreň
Komenského, 972 01, Bojnice
585 m
Bojnice, Dubnica, slobodáreň
Školská, 972 01, Bojnice
598 m
Bojnice, Dubnica, Jednota
Dubnická, 972 01, Bojnice
598 m
Bojnice, Dubnica, Jednota
Velvarská, 972 01, Bojnice
613 m
Bojnice, Dubnica, Jednota
Školská, 972 01, Bojnice
617 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
šimon dzurik
Telefónne číslo:
09114 ...
Zobraziť číslo
09114 ...
šimon dzurik
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností