Považská, Trenčín, okres Trenčín
157 000 €
2 573,77 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
61 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/3
Rok výstavby:
1960
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Švermova, 911 01, Trenčín
381 m
Materská škola
Osvienčimská, 911 01, Trenčín
626 m
Detské jasle Mravček
Opatovská, 911 01, Trenčín
971 m
Stredná odborná škola
Pod Sokolice, 911 01, Trenčín
1.1 km
Materská škola Zamarovce
K diaľnici, 911 01, Zamarovce
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
Miroslava Kováčová
Trenčianska Turná
Profil realitnej kancelárie
09037 ...
Miroslava Kováčová
Miroslava Kováčová
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností