Klenová, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
1 500 €/mes.
+ 300 €/mes. energie
12,93 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
116 m²
Novostavba
Podlažie:
4/4 + výťah
Rok výstavby:
2016
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Deutsche Schule Bratislava
Bárdošova, 831 01, Bratislava
628 m
Deutsche Schule Bratislava
Bárdošova, 831 01, Bratislava
644 m
Deutsche Schule Bratislava
Bárdošova, 831 01, Bratislava
671 m
Unity House
Vlárska, 831 01, Bratislava
714 m
Bellova
Bellova, 831 01, Bratislava
846 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
00421 ...
Zobraziť číslo
METROPOLITAN real estate group
Hurbanovo námestie 1
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
00421 ...
Estates Metropolitan
Metropolitan Estates s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností