Huncovská 9, Kežmarok, okres Kežmarok
168 900 €
2 010,71 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
84 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/3
Rok výstavby:
1980
Železobetónová
Energetický certifikát:
nie je
Výhľad:
Hory, Príroda
Počet balkónov:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cintorínska
Cintorínska, 060 01, Kežmarok
138 m
Gymnázium P.O. Hviezdoslava
Hviezdoslavova, 060 01, Kežmarok
202 m
Súkromná MŠ pri DDS
Záhradná, 060 01, Kežmarok
514 m
MŠ, K. Kuzmányho 41
Karola Kuzmányho, 060 01, Kežmarok
684 m
Špec. základná škola
Kostolné námestie, 060 01, Kežmarok
767 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-18
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
DLUGO reality
Mnoheľova 14/837
Poprad
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Ľuboš Lištinský
DLUGO reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností