Bobovik, Chorvátsko
139 000 €
3 021,74 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
46 m²
Rok výstavby:
2022
Energetický certifikát:
nie je
Terás:
1
Zastavaná plocha:
46 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Vykurovanie:
Klimatizacia
Telekomunikácie:
Internet
Počet izieb / miestností:
3
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Petra Konczová
NOVÉ BÝVANIE RK
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností