1. mája, Podhradie, okres Martin
180 000 €
900 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
200 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1960
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
999 m²
Zastavaná plocha:
100 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Pri pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Podhradie, OcÚ
Slatinská, 035 83, Podhradie nad Váhom
160 m
Podhradie, rezervár
1. mája, 035 83, Podhradie nad Váhom
242 m
Podhradie, Koťka
1. mája, 035 83, Podhradie nad Váhom
359 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+7
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09070 ...
Zobraziť číslo
Reality ASTORIA, s.r.o.
M. R. Štefánika 10
Martin
Profil realitnej kancelárie
09070 ...
JUDr. Martina Dujčíková
Reality ASTORIA, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností