Mojmírovce, okres Nitra
990 €/mes. s energiami
11,38 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
87 m²
Plocha pozemku:
470 m²
Zastavaná plocha:
105 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Mojmírovce
Školská, 951 15, Mojmírovce
482 m
Základná škola Mojmírovce
951 15, Mojmírovce
528 m
Odborné učilište internátne Mojmírovce
Hlavná, 951 15, Mojmírovce
784 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Adriana Szusztorova
Telefónne číslo:
09116 ...
Zobraziť číslo
09116 ...
Adriana Szusztorova
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností