Spojené Arabské Emiráty
206 912 €
4 811,91 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
43 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Ing. David Lehotsky
Telefónne číslo:
09493 ...
Zobraziť číslo
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyIng. David Lehotsky
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností