Krakovany, okres Piešťany
79 900 €
213,07 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
375 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
569 m²
Zastavaná plocha:
375 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Pri pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Krakovany, kostol
Námestie sv. Mikuláša, 922 02, Krakovany
270 m
Krakovany, cintorín
Hlavná, 922 02, Krakovany
662 m
Krakovany, cintorín
Hlavná, 922 02, Krakovany
680 m
Krakovany, štadión
Školská, 922 02, Krakovany
833 m
Krakovany, štadión
Školská, 922 02, Krakovany
861 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
83.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+22
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
Žilina
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
JUDr. Ľubomír Oravec
WFG reality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností