17. novembra, Prešov, okres Prešov
165 000 €
3 055,56 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
54 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Auly a posluchárne Pedagogickej fakulty
17. novembra, 080 01, Prešov
176 m
Fakulta humanitných a prírodných vied Prešovskej univerzity
Zápotockého, 080 01, Prešov
179 m
Aula E203 Auditorium Magnum
17. novembra, 080 01, Prešov
235 m
Centrum excelentnosti ekológie živočíchov a človeka
17. novembra, 080 01, Prešov
245 m
Centrum excelentnosti sociohistorického a kultúrnohistorického výskumu
17. novembra, 080 01, Prešov
294 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09113 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
09113 ...
Lukáš Kuruc
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností