-, Ždaňa, okres Košice - okolie
99 900 €
169,9 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
588 m²
Plocha pozemku:
588 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Ždaňa, Jantárová
Jantárová, 044 11, Ždaňa
120 m
Ždaňa, Jantárová
Jantárová, 044 11, Ždaňa
125 m
Zdaňa, ZŠ
Jarmočná, 044 11, Ždaňa
322 m
Zdaňa, ZŠ
Jarmočná, 044 11, Ždaňa
357 m
Zdaňa, Mýtna
Mýtna, 044 11, Ždaňa
499 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+16
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Zuzana Jurčenková
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností