Slanská, Prešov, okres Prešov
229 999 €
4 339,6 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
53 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2023
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
60 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Československých letcov 2
Československých letcov, 080 06, Ľubotice
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
BENARD GROUP, s.r.o.
Obchodná 1961/5
Stará Ľubovňa
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Tomáš Zakuťanský
BENARD GROUP, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností