Brestová, Hamuliakovo, okres Senec
419 990 €
2 333,28 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
180 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2005
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha pozemku:
880 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Špajza, Záhrada, Dielňa
Skladový priestor:
Áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2023
Rok kolaudácie:
2005
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hamuliakovo, Stredný hon
Hlavná, 900 43, Hamuliakovo
372 m
Hamuliakovo, Stredný hon
Hlavná, 900 43, Hamuliakovo
373 m
Hamuliakovo, Centrum
Hlavná, 900 43, Hamuliakovo
462 m
Hamuliakovo, Centrum
Hlavná, 900 43, Hamuliakovo
478 m
Hamuliakovo, Pri píle
1056, 900 43, Hamuliakovo
548 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09119 ...
Zobraziť číslo
Chcemebyvat.sk
Čsl. parašutistov 216/23
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
09119 ...
Radovan Horský
Chcemebyvat.sk
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností