Milana Rastislava Štefánika, Levoča, okres Levoča
380 €/mes.
+ 170 €/mes. energie
5,65 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredné odborné učilište
Kukučínova, 054 01, Levoča
345 m
Inštitút Juraja Páleša v Levoči
Bottova, 054 01, Levoča
486 m
Katolícka univerzita v Ružomberku - Pedagogická fakulta
Bottova, 054 01, Levoča
489 m
Stredná pedagogická škola v Levoči
Bottova, 054 01, Levoča
511 m
Materská škola Levoča, Ul. Železničný riadok 3
Železničný riadok, 054 01, Levoča
522 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+97
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Miroslava Kerekaničová
Telefónne číslo:
+4176 ...
Zobraziť číslo
+4176 ...
Miroslava Kerekaničová
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností