Želiezovce, okres Levice
93 000 €
1 162,5 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
80 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/1
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
V príprave
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Technická miestnosť, Záhrada, Krb, Detské ihrisko, Kočikáreň, Úschovňa bicyklov
Rok poslednej rekonštrukcie:
2023
Vlastníctvo:
Osobné
Vykurovanie:
Ústredné, Krb
Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV, Optická sieť
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Želiezovce, Sadová ul.
SNP, 937 01, Želiezovce
87 m
Želiezovce, Mikula,rázc.
SNP, 937 01, Želiezovce
717 m
Želiezovce, kaderníctvo
SNP, 937 01, Želiezovce
872 m
SNP
SNP, 937 01, Želiezovce
882 m
Petőfiho
Petőfiho, 937 01, Želiezovce
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+33
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09049 ...
Zobraziť číslo
SMAJL Reality s.r.o.
Ul. F. Hečku 31/506
Levice
Profil realitnej kancelárie
09049 ...
Kevin Hamar
SMAJL Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností