1. mája, Tomášov, okres Senec
299 900 €
3 335,93 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
90 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha pozemku:
693 m²
Výhľad:
Mesto
Zastavaná plocha:
266 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Tomášov, Centrum
Malinovská, 900 44, Tomášov
315 m
Tomášov, Centrum
Hlavná, 900 44, Tomášov
325 m
Tomášov, Futbalové ihrisko
Hlavná, 900 44, Tomášov
592 m
Tomášov, Futbalové ihrisko
Hlavná, 900 44, Tomášov
679 m
Tomášov, Rázcestie Vlky
121, 900 44, Tomášov
863 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+19
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09118 ...
Zobraziť číslo
Zenith Reality s.r.o.
Urpínska 4
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
09118 ...
Merita Sinaniová
Zenith Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností