Nitra, okres Nitra
2 200 000 €
916,67 €/m²
bez DPH
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
2 400 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1990 - 2009
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
1 900 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Medija detské jasle a materské centrum
Wilsonovo nábrežie, 949 01, Nitra
328 m
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Trieda Andreja Hlinku, 949 01, Nitra
343 m
Piaristická Materská škola
Hornotabánska, 949 01, Nitra
435 m
Filozofická fakulta UKF
Hodžova, 949 01, Nitra
440 m
SOŠ Nitra
Osvaldova, 949 01, Nitra
510 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Ing. Michal Varga
CREDA
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností