Zákopčie, okres Čadca
69 899 €
411,17 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
170 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
2006
Zmiešaná
Plocha pozemku:
892 m²
Zastavaná plocha:
170 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Zákopčie, Kordišov, rázcestie
2028, 023 11, Zákopčie
134 m
Zákopčie, Majer
2028, 023 11, Zákopčie
135 m
Zákopčie, Majer
2028, 023 11, Zákopčie
144 m
Zákopčie, u Kordišov
2028, 023 11, Zákopčie
915 m
Zákopčie, rázcestie Flašík
2028, 023 53, Zákopčie
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-5
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0905 ...
Zobraziť číslo
Romantické Chalupy, s.r.o.
Nejedlého 67
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
0905 ...
Peter Furdík
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností