Cyrila A Metoda, Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou
117 000 €
1 857,14 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
63 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7/2
Rok výstavby:
1986
Počet izieb / miestností:
3
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+73
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09440 ...
Zobraziť číslo
MG real, s.r.o.
Škultétyho 4720/2A
Topoľčany
Profil realitnej kancelárie
09440 ...
Terezia Bobáková
MG real, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností