Kysucká, Košice-Západ, okres Košice II
380 000 €
3 725,49 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
102 m²
Vybavenie:
Sklad
Terás:
1
Rok kolaudácie:
2011
Orientácia:
Juhozápadná
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
4
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
S Láskou
Považská, 040 11, Košice
433 m
Súkromá základná škola Slobody, pavilón D
Popradská, 040 11, Košice
561 m
Fakulta verejnej správy UPJŠ
Popradská, 040 11, Košice
561 m
Súkromné konzervatórium
Zádielska, 041 26, Košice
940 m
Súkromná základná umelecká škola
Zádielska, 041 26, Košice
955 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
TOBI Real Košice s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3B
Košice-Juh
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
OLIVER FERENCZ
Tobi Real s. r. o
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností