Uhrova, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
700 €/mes.
+ 170 €/mes. energie
12,47 €/m²/mes.
+ parkovacie státie 70€/mesačne
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
56 m²
Novostavba
Podlažie:
5/5 + výťah
Rok výstavby:
2021
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Výťah
Počet pivníc:
1
Rok kolaudácie:
2021
Umiestnenie:
Posledné podlažie
Zastavaná plocha:
56,1 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Deutsche Schule Bratislava
Bárdošova, 831 01, Bratislava
519 m
Deutsche Schule Bratislava
Bárdošova, 831 01, Bratislava
525 m
Deutsche Schule Bratislava
Bárdošova, 831 01, Bratislava
552 m
Vrabček
Royova, 831 01, Bratislava
690 m
Unity House
Vlárska, 831 01, Bratislava
694 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Bosen Group s.r.o.
Ružinovská 42
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Zuzana Murínová
BOSEN Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností