Lavičková, Trenčín, okres Trenčín
390 €/mes.
15,6 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
25 m²
Vybavenie:
Špajza
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
K. Šmidkeho, 911 08, Trenčín
392 m
Materská škola
Šafárikova, 911 08, Trenčín
548 m
Materská škola
L. Novomeského, 911 08, Trenčín
629 m
Soblahovská
Soblahovská, 911 01, Trenčín
825 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ondrej Straka BSBA
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností