Podtatranská, Poprad, okres Poprad
155 500 €
2 073,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
75 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
5/9 + výťah
Rok výstavby:
1980
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Spojená škola
Štúrova, 058 01, Poprad
247 m
ZUŠ
Štefánikova, 058 01, Poprad
688 m
Spojená škola
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
826 m
Gymnázium, Ul. Dominika Tatarku
Dominika Tatarku, 058 01, Poprad
832 m
Inštitút manažérskych systémov v Poprade
18, 058 01, Poprad
856 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
42191 ...
Zobraziť číslo
BEA REALITY s.r.o.
Pod vinicou 1741/63
Levoča
Profil realitnej kancelárie
42191 ...
Bc. Beáta Kohiarová, RSc.
BEA REALITY s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností