-, Bratislava-Dúbravka, okres Bratislava IV
105 000 €
120,14 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
874 m²
Plocha pozemku:
874 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pekníkova
Pekníkova, 841 06, Bratislava
399 m
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
Batkova, 841 01, Bratislava
1.3 km
Súkromné konzervatórium Alkana
Batkova, 841 01, Bratislava
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
65.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+211
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0902 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0902 ...
Ing. Lenka Miklovičová, RSc.
Realitné kancelárie - Lenka Miklovičová
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností