Podbrezovská, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
500 €/mes. s energiami
13,89 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
36 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
2/4 + výťah
Rok výstavby:
2005
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Domáce zvieratá:
Nie
K dispozícii od:
01.06.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Depozit / Peňažná zábezpeka:
500€
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola
Na pántoch, 835 17, Bratislava
1.1 km
Akadémia Policajného zboru v Bratislave
Sklabinská, 835 17, Bratislava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+194
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
IMPEREAL SK s. r. o.
Podunajská 23/F 0
Bratislava - Podunajské Biskupice
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Miriam Volárová
IMPEREAL SK s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností