Chorvátsko
375 000 €
3 109,97 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
121 m²
Novostavba
Podlažie:
2/3
Rok výstavby:
2024
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Domáce zvieratá:
Nie
Plocha terasy:
20 m²
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Vlastníctvo:
Firemné
Počet izieb / miestností:
4
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
Pallas Real plus s.r.o.
Winterova 1759/24
Piešťany
Profil realitnej kancelárie
09157 ...
Pallas Real plus, s.r.o
Pallas Real plus s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností