Na hrádzi, Bratislava-Čunovo, okres Bratislava V
880 000 €
5 569,62 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
158 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1990 - 2009
Tehlová, Drevená
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha pozemku:
878 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Sklad
Plocha terasy:
17 m²
Plocha pivnice:
5 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2019
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MiÚ Čunovo
Na hrádzi, 851 10, Bratislava
221 m
Čunovo, kostol
Hraničiarska, 851 10, Bratislava
262 m
Čunovo, kostol
Hraničiarska, 851 10, Bratislava
266 m
MiÚ Čunovo
Hraničiarska, 851 10, Bratislava
346 m
Čunovo, priehrada
Skýcovská, 851 10, Bratislava
479 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
83.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-42
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
ART Real Estate
Pribinova 28
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Klára Kollerová,RSc.
ART Real Estate
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností