Pod Hájom 1950/9, Bytča, okres Bytča
295 000 €
2 950 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
100 m²
Plocha pozemku:
176 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bytča, kúpalisko
Kolárovská, 014 01, Veľká Bytča
269 m
Bytča, kúpalisko
Kolárovská, 014 01, Veľká Bytča
280 m
Bytča, Nové Sady
Hlavná, 014 01, Veľká Bytča
663 m
Bytča, Nové Sady
Hlavná, 014 01, Veľká Bytča
708 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+83
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Zdenko Takáč
Telefónne číslo:
09040 ...
Zobraziť číslo
09040 ...
Zdenko Takáč
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností