Podjavorinskej, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
295 000 €
5 566,04 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
53 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/3
Rok výstavby:
1920
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Rok poslednej rekonštrukcie:
2022
Rok kolaudácie:
1920
Umiestnenie:
Prízemie
Orientácia:
Západná, Východná
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ Milana Hodžu
Zochova, 811 03, Bratislava
39 m
ESPANIA
Kozia, 811 03, Bratislava
147 m
Hlavička
Hlavatého, 811 03, Bratislava
343 m
Evanjelické lýceum a základná škola Palisády
Palisády, 811 06, Bratislava
466 m
Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda
Kapitulská, 814 58, Bratislava
498 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09052 ...
Milan Mišík
NOVÁ ADRESA.sk
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností