-, Demänovská Dolina, okres Liptovský Mikuláš
295 000 €
7 023,81 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
42 m²
Zastavaná plocha:
49,7 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Biela Púť Jasná
584, Demänovská Dolina
330 m
Demänovská dolina, Jasná
584, Demänovská Dolina
357 m
Záhradky
584, Demänovská Dolina
1.3 km
Záhradky
584, Demänovská Dolina
1.3 km
Staré Koliesko
584, Demänovská Dolina
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
63%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-27
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Ing. Vladimír Burčík, RSc.
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností