Bezručova, Košice-Krásna, okres Košice IV
342 000 €
2 358,62 €/m²
možnosť dohody
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
145 m²
Plocha pozemku:
345 m²
Zastavaná plocha:
92 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Ukrajinská
Ukrajinská, 040 18, Košice
183 m
Galaktik
Galaktická, 040 12, Košice
1.3 km
Súkromná ZŠ Galaktická
Galaktická, 040 12, Košice
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
predajca predajca
Telefónne číslo:
09110 ...
Zobraziť číslo
09110 ...
predajca predajca
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností